українська
українська

english
english

 

 

 

AS    Творча біографія     Прет-а-порте      От-кутюр     Авангард     Театр     Публікації     Контакти 

КАРНАВАЛЬНА БЛАГОДІЙНІСТЬ
У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КАЗКОВИЙ КАРНАВАЛ - 2008"

     БЛАГОДІЙНІСТЬ. Від сьогодні і аж до 9 березня у місті 1 Лева уже вдруге проходитиме благодійний фестиваль «Казковий карнавал - 2008». ! Профілюючою у ньому буде дитяча, юнацька та молодіжна творчість. «Мета фестивалю - залучити дітей-сиріт і дітей з особливими потребами до інтерактивної діяльності, - розповідає його президент Андрій Сендецький. - Хочемо показати, що вони не забуті суспільством і є повноцінною його частиною». У фестивалі візьмуть участь вітчизняні та зарубіжні колективи і митці.      «Запрошення до участі в цьому заході ми надіслали у 87 країн світу, - каже президент «Казкового карнавалу». - Проте,на наш заклик відгукнулося лише 7 країн». Та, на жаль, і не всі з них змогли потрапити до Львова. «На дійство дуже хотіли потрапити Нідерланди, проте, через паперові формальності і процедури на кордоні, вони так і не приїхали», - розповідає він.
     Тож у місто Лева на фест завітають лише гості з Польщі. Крім того, будуть учасники з Івано-Франківська, Львова і Червонограда.
Загалом, організатори планують проводити «Казковий карнавал» щороку. «Проте, на жаль, це доволі складно, адже потрібні значні кошти, - повідомив президент фесту. - До прикладу, цього року міська влада не виділила нам жодної копійки». Тому замість 178 тис. грн., які потрібно викласти за захід, організатори намагаються «вкластися» у 12 тис. грн.

     Павло Паламарчук
     «15 хвилин» 6 березня 2008 р.


® Andriy Sendetskyy