українська
українська

english
english

 

 

 

AS    Творча біографія     Прет-а-порте      От-кутюр     Авангард     Театр     Публікації     Контакти 

"ІННОВАЦІЯ ІНІЦІАЦІЇ"

     Прем’єра колекції «Інновація ініціації» відбулась на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької в рамках Міжнародного Фестивалю моди «Леополіс». П’ятнадцятихвилинне театралізоване фешн-шоу закривало програму Фестивалю. Костюми презентували професійні моделі, хореографи та актори.

 

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

 

     На запрошення Управління культури Львівської міської ради колекція «Інновація ініціації» презентувалась на відкритій сцені Головного Ринку в Кракові під час проведення фестивалю «Дні Львова у Кракові». Костюмована хореографічна постановка тривалістю 15 хвилин «Інновація ініціації» містить глибокий філософський зміст, оскільки дійство звертає увагу глядача на гостроту проблем і особливостей емоційно-чуттєвих переживань підлітків, коли вони вступають у вік юності. Особливістю колекції є те, що образність персонажів розкрита автором костюмів Андрієм Сендецьким завдяки мотивам українського народного вбрання.

     Поєднавши у єдине дійство костюми з мотивами вишивки різних регіонів України, дизайнер досяг універсальності задекларованої теми акцентуючи на її актуальності. Попри несприятливу погоду у малопольській столиці, місцевих глядачів та гостей міста на площі під час виступу не зменшувалось, що свідчить про успішний виступ сучасного етношоу.

 


® Andriy Sendetskyy