українська
українська

english
english

 

 

 

AS    Творча біографія     Прет-а-порте      От-кутюр     Авангард     Театр     Публікації     Контакти 

ФОТОАЛЬБОМ

     

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

   

            Якщо Ви зайшли сюди, то є вже певним те, що якась зі сторінок життя Андрія Сендецького, Вам відома. Якщо Вам цього не досить, то можна дізнатись більше з цієї анотації.

            Закінчивши загальноосвітню середню школу у 1994 році, наступні три роки навчався у Вищій школі художнього моделювання, яку з відзнакою закінчив у 1997 році. В Українській академії друкарства навчався у 1996—2002 роках, здобувши ступінь спеціаліста. У 2008 році, склавши академрізницю на відмінно, вступив на третій курс кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету. 2011 року, захистивши на відмінно дипломну роботу, отримав кваліфікацію режисер драматичного театру, викладач.

            З 1996 року працює дизайнером моди, беручи участь у різноманітних конкурсах та фестивалях моди й краси. Як дизайнер та історик моди від 1996 року й до сьогодні співпрацює з модельними школами, театрами, шоу-агенціями, перукарями і мистецькими закладами, організаціями, осередками, об’єднаннями Львова, Одеси, Києва, Кракова, Варшави, Могильова, Парижа, Мілану, Венеції, Риму, Цюріху, Відня і т.д.

            З 2000 року співпрацює з театрами України, як художник по костюму, сценограф.

            У березні 2003 року був запрошений головувати у Львівському обласному благодійному фонді „ТОРБА”, який з квітня 2003 року успішно реалізовує проект „Високий рівень культури -- європейському місту”, активно залучаючи до нього провідних фахівців культури та мистецтва, дипломатів та політиків, громадські організації та державні інституції. Опікується дітьми-сиротами та дітьми з фізичними вадами, залучаючи їх до культурно-мистецьких проектів та заходів.

            З 2004 року є керівником авторської мистецької школи "Студія культури та мистецтв „СПІРОГРАФ” , де мають можливість займатись особи віком від чотирьох до ста років, незалежно від статі, соціального становища чи походження. 2005 року заснував малий ТЕАТР „СПІРОГРАФ”, який з 2010 року функціонує при Центрі Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові, як постійно діючий драматичний ТЕАТР «СПІРОГРАФ», який під керівництвом Андрія Сендецького успішно і до сьогодні презентує свій творчий доробок на професійних сценах України, Польщі, Болгарії, Франції, Італії і т.д.

            У 2006 році ініціював та очолив проведення Міжнародного благодійного фестивалю казок „KAZKOVYY KARNAVAL” з 2014 року «KAZ.KAR.», який проходить у Львові, організовуючи свято казки для усіх шанувальників цього без вікового жанру.

            З серпня 2007 року є уповноваженим дипломатичним представником IACA в Україні.

            У 2008 році на запрошення від Фундації підтримки науки при Польській академії наук у Варшаві продовжив науково-дослідницьку діяльність у галузі театрознавства, досліджуючи сучасну діяльність театрального цеху у Польщі, зокрема візуалізацію казок на сценах театрів Варшави і Кракова.

            З червня 2012р. є членом Національної спілки художників України.

            З вересня 2013р. працює на посаді художнього керівника Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив міста Львова.

            З червня 2015р. є членом Спілки дизайнерів України.

            З грудня 2016р. є членом Національної спілки театральних діячів України.

            З червня 2017р. працює заступником голови Львівського міжобласного відділення національної спілки театральних діячів України.

            З серпня 2018р. викладач театрального мистецтва Polonicum, Варшавський Університет.

 

  

 „Дякую всім людям, які активно підтримують і допомагають втілювати в життя мої, часами ,здавалось би, нереальні ідеї! Завдяки Вам світ стає суттєво кращим, а для мене особисто - змістовнішим.””

                               З глибокою вдячністю Андрій Сендецький.


® Andriy Sendetskyy