українська
українська

english
english

 

 

 

AS    Творча біографія     Прет-а-порте      От-кутюр     Авангард     Театр     Публікації     Контакти 

"КВІТКОВА КРАМНИЧКА"

     П’єса «КВІТКОВА КРАМНИЧКА» була написана дизайнером 2005 року у співавторстві з кандидатом мистецтвознавства Національної Академії наук України, професором то завідувачем кафедри Образотворчого та декоративного-прикладного мистецтва Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» паном Болюком Олегом. Цього ж року за цією п’єсою автори поставили виставу - казку і за презентували її на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва. Кольорове та, судячи з реакції глядача, захопливе дійство на сцені було створене завдяки костюми та режисурі А.Сендецького та сценографії О.Болюка і А.Сендецького, а хореографом постановником танцювальних етюдів була соліста Національного Академічного театру опери та балету ім..С.Крушельницької Аліна Каспарова.
     Вистава – казка в 2005 році презентувалась тричі на сценах міста Львова, у 2006 тричі на сцені Львівського обласного лялькового театру, 2007 року чотири рази, раз у Першому українському театрі для дітей та юнацтва, двічі в Львівському обласному театрі ляльок, раз на театральних щорічних переглядах у Варшаві, 2008 року двічі раз у Першому українському театрі для дітей та юнацтва вдруге у Театрі естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

     У 2006 році на Міжнародному Фестивалі театралізованих казок «KAZKOVYY KARNAVAL» у Львові вистава отримала відзнаку, як найбільш видовищна і карнавальна постановка.


® Andriy Sendetskyy